Pogotowie Komputerowe

>>Mapa dojazdu<<

">

Wezwij pogotowie komputerowe Bielsko-Biała

Zdalna Pomoc 24H/7

Oferujemy możliwość szybkiej pomocy informatycznej bez wychodzenia z domu i to bez ograniczeń terytorialnych. Nasz specjalista połączy się z Twoim komputerem i wspólnie pomoże rozwiązać problem.

Obsługa Informatyczna

Zdajemy sobie sprawę, że w większości firm brak internetu, lub problem z serwerem pocztowym, czy programem do wystawiania faktur może skutecznie sparaliżować poprawne funkcjonowanie firmy. Szybkość działania i rozwiązanie problemu są kluczowe.

Pomoc informatyczna Bielsko-Biała i okolice.

W razie awarii internetu, komputera lub innych problemów z oprogramowaniem, czy sprzętem. Szybka diagnoza problemu pozwoli zlikwidować przyczynę awarii i wrócić do dalszej pracy.

Najczęstsze awarie komputera to:

Problem z internetem

Często jak najkrótszy czas awarii internetu jest kluczowy.

Zadzwoń i zamów wizytę specjalisty w dogodnym dla Ciebie terminie, który ustali przyczynę i rozwiąże problem na miejscu.

Istnieje również możliwość podłączenia internetu tymczasowego na czas usunięcia awarii, która często nie jest po naszej stronie, tylko u dostawcy internetu.

Wolny komputer

Bez odpowiedniej konserwacji komputera ten powoli staje się coraz wolniejszy i zaczyna brakować miejsca na dysku. Uruchamianie się niepotrzebnych procesów działających w tle również powoduje szybkie wykorzystanie pamięci RAM i w efekcie komputer dostaje “czkawki”.

Aby móc cieszyć się dużym komfortem pracy polecamy od czasu do czasu odwiedzić nasz serwis i poddać komputer kilku zabiegom mającym na celu przywrócenie sprawnego działania i odzyskanie wolnego miejsca na dysku.

Często klienci zadają pytanie “czy będzie jeszcze coś z tego komputera?” – odpowiadam, że komputery się nie starzeją i jestem wstanie sprawić, że zacznie działać jak w dniu kupienia. Mało tego… inwestując 400-500 zł można wymienić tradycyjny dysk talerzowy na nowoczesny dysk SSD (działający jak pendrive). To dysk jest “najwolniejszym gardłem” w komputerze i jeśli dysk jest wolny, to nic nie da szybki procesor, czy pamięć. Wymiana dysku na SSD powoduje ~10-krotne przyspieszenie uruchamiania/wyłączania się komputera i aplikacji. Codzienne czynności wykonywane na komputerze stają się przyjemniejsze i szybsze.

Zawirusowany komputer

Niezabezpieczony komputer w internecie jest narażony na wszelkiego rodzaju ataki z całego świata! Tak, internet daje takie możliwości, a nieświadomi użytkownicy mogą w ten sposób paść ofiarą zaszyfrowania jego danych celem wyłudzenia okupu, a nawet stracić środki na koncie przechwytując informacje o karcie kredytowej. Kody SMS potwierdzające każdy przelew, to też zabezpieczenie, które zostało już złamane.

Polecamy usuwanie wirusów komputera i instalację sprawdzonych zabezpieczeń

Wyskakujące reklamy

Internet daje możliwości zarabiania w dziwny sposób. Jednym z nich jest doklejanie do programu, który użytkownik świadomie instaluje czegoś co od tej pory będzie powodowało prawdziwą inwazję wyskakujących okien z reklamami – często są to strony dla dorosłych.

Sugerujemy dokładnie zwracać uwagę podczas instalacji jakiegoś programu pobranego z internetu na składniki które zostaną zainstalowane po kliknięciu “zainstaluj” lub “dalej”. Instalacja expresowa zazwyczaj powoduję zgodę na doinstalowanie się niechcianych dodatków.

Przypadkowe skasowanie danych

W razie awarii dysku, czy przypadkowego usunięcia zdjęć, filmów lub innych plików przede wszystkim nie należy nic zapisywać na dysku gdzie były stracone pliki.

Nowe dane nadpiszą stare bezpowrotnie!

Najlepiej zadzwonić od razu po naszego specjalistę, który zabezpieczy dysk i zabierze do serwisu na odzyskiwanie danych.

Uszkodzenie komputera i innych urządzeń

Uszkodzeniu może ulec dysk twardy (dysk HDD zawiera ruchome elementy mechaniczne, które po jakimś czasie ulegają awarii), pamięć RAM, karta graficzna (GPU), a nawet płyta główna

Urządzenia peryferyjne

Są to wszystkie urządzenia zewnętrzne podpięte do komputera takie jak:

  • drukarki
  • ksero
  • skanery
  • myszka
  • klawiatura
  • router

Newsletter

Zapisz się aby dostawać informacje o promocjach